08 Mayıs 2013

Vodafone Fatura Bedeli!

Ben 7-8 yıldır 2 adet Vodafone hattına sahibim. Son 2 yıldır kamu tarifesini kullanıyordum. Ancak mart ayında iki hattıma normalde 60Tl fatura gelmesi gerekirken 260tl geldi. Vodafone müşteri hizmetlerini aradığımda beni vergi deyip başka bir açıklama yapmadan bıraktılar. Bende hatlarımı faturasıza geçirdim.


Geçirdiğim ay içinde en fazla 58tl gelmesi gereken fatura 90tl geldi. Tekrar aradığımda kendileri de bana ne olduğunu anlayamadıklarını bunların vergi olduğunu söylediler. Ama neden niçin ve ne vergisi olduğunu açıklamadılar.

Seçil 13 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınıza paket ücreti ve vergilerin yansımış olduğu tespit edilmekle birlikte ücretlendirilmenizde sorun bulunmadığı bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi09 Mayıs 2013

    "Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön