08 Mayıs 2013 #1786216

Vodafone Fatura Aşımı!

8 yıldır Vodafone müşterisiyim. Şuanda genç avantaj tarifesini kullanmaktayım. Normalde sınırlı olan dk ve smslerim bittiğinde fatura aşımı gerçekleşmiyordu. Limiti doldurduğumda ek paketler için öneri mesajları gelmekteydi. Ancak son aydaki fatura da dakikalarım bittiği ve haberim olmadan fatura aşımı gerçekleştiği için 14 tl ek ücret faturaya yansıdı.


Aylardan beri tarifenin fatura aşımı olmadığını bilerek kullanıyorsun ve herhangi bir bilgilendirme mesajı dahi gelmeden bir bakıyorsun tarifenin fatura aşım engeli açılmış. Gerekli açıklama yapılmazsa tarife operatör değiştirmek için çok iyi bahane olacak.

Umut 60 Okunma

Cevaplar

  • Umut11 Mayıs 2013

    Evet faturamız da geldi 42,30 tl olarak. Ve anlamadığım yeni dönem faturasında güncel borç 31,30 tl gözüküyor. Normalde 1 yıl taahdütlüydü ve 26,30 tl ödeme olcaktı. Bakalım neler oluyor anlayabilmiş değilim...

  • Umut09 Mayıs 2013

    Hadi bakalım bekliyoruz dört gözle fatura 40 gelince neler söyliceksiniz ...

  • Vodafone Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Tarafımıza iletmiş olduğunuz maile istinaden kontrollerin sağlandığını ve fatura itirazlarında görüşmeler faturalaştırılmadan incelemenin mümkün olmadığını belirtmek isteriz. Bu bağlamda, detaylı incelemelerin gerçekleştirebilmesi için fatura tutar mesajının hattınıza ulaşmasının ardından tarafımıza ulaşmanızı rica ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön