23 Nisan 2013 #1758672

Vodafone Fatura 2 Defa Tahsil Edildi!

Vodafone 2011 yılının 6. ayında 81.5 tl olan faturamı benden 2 defa almıştır faturamı bana halen geri ödemesini yapmamıştır.

Mehmet 61 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi21 Ağustos 2013

    Sayın M****** B** Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınıza alacak girişi yapıldığı bilgisini aktarmak ister, iade evrakları ve banka bilgilerinizi 02123675000 numaralı şirket faksımıza ulaştırdığınızda banka hesabınıza ilgili ücret iadesi sağlanacaktır.Banka bilgilerinizi içeren imzalı dilekçe [banka adı, şube ismi, banka hesap numarası, hesap sahibi ismi, iban numarası ] Kredi kartı olmamalıdır. Kimlik fotokopisi ile birlikte tarafımıza faks gönderilmesini rica ederiz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Mehmet29 Nisan 2013

    ödeme yapılmadı henüz

  • Vodafone Temsilcisi23 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön