11 Şubat 2014 #2287792

Vodafone Fakslanan Evraklarım Kayboldu

Vodafone A.Ş. ye faks yoluyla gönderdiğim imzalı dilekçe ve kimlik fotokopisi 5 gün geçmesine rağmen hala ellerine ulaşmıyor. Bu nasıl iştir. Benim imzalı evraklarım kayboluyor ve sorumlusu ben oluyorum. Bir de yeniden göndermemi istiyorlar. Ben tarife değişikliği yapmak istiyorum fakat Vodafone'un keyfini bekliyorum. En ufak bir borcum dahi olmadığı halde beni günlerdir bekletiyorlar ve tarife değişikliği işlemini gerçekleştirmiyorlar.


Vodafone A.Ş'den şikayetçiyim.

Burhan 56 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi17 Mart 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 17.03.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. “Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.” Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön