17 Eylül 2013

Vodafone Fahiş Ücret Gönderdi!

Facebook paketi aldım . Bu ay fatura geldi 117 TL müşteri hizmetlerini aradım internete girmişsiniz dedi . Paketim olduğunu söyledim ,paketi iptal ettirmişsiniz dediler. Ben nasıl bir safsam iptal ettirdikten sonra 1. 5 ay daha nete girmişim. Kayıt oluşturdum 48-72 saat arasında inceleme yapıp size bildirim yapılacaktır dediler .

Ben aradığımda gece 05. 00'di . Bana mesaj attıklarında saat 09. 00 olmuştu. 4 saatte neyi incelediniz de cevap verdiniz diye sordum, ondan sonra iş çirkinleşmeye başladı . Müşteri hizmetleri bile artık terslemeye başladı. Kaç kez aradım çağrıda sorun yok dediler . Bana da dinlettirin diyorum, o olmuyor diyorlar.

Ömer 50 Okunma

Cevaplar

  • Ömer24 Eylül 2013

    ne bir çözüm üretildi nede bana ulaşıldı...

  • Vodafone Temsilcisi22 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, Vodafone' un müşteri memnuniyeti ilkesini baz aldığını ve yüksek kalitede iletişim hizmeti sağlamayı hedeflediğini belirtmek isteriz. Bu anlamda tarafımıza ulaşan her türlü talep ve şikayetleriniz önem taşımakta olup, hassasiyetle değerlendirilmektedir. Sürekli gelişen GSM teknolojisinde, Vodafone olarak yeni servisler ve yeni abonelik uygulamalarımız ile, siz değerli abonelerimiz için en iyisini yapma gayreti içerisindeyiz.Ayrıca, abonelerimize daha kaliteli hizmet sunmak adına her türlü eleştiri ve önerileriniz değerlendirilmektedir. Buna bağlı olarak eleştiriniz ilgili birimlere aktarılmış olduğu bilgisini de paylaşmak isteriz. Tarifenizde m.facebook ve m.twitter kullanımlarınız zaten ücretsiz almış olduğunuz facebook&twitter paketinizde bu tür kullanımları desteklediği için bu tarifede bu paketi almanız fayda sağlamamaktadır.Farklı sayfa linkleri yönünde yapılan kullanımlar için ücretlendirme söz konusudur. Ayrıca görüşme kayıtları sizinle paylaşılamamaktadır. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi18 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön