22 Mayıs 2014

Vodafone Fahiş Fatura Gönderdi

Telefon faturamın aylık olarak 34.00 TL. olması gerekirken 530.00 TL.fatura gelmiştir. Aylık dakika limitimin aşıldığı ve mesajla bana bildirildiği söyleniyor.Farkında olmadan limit aşımından sonra tarife fahiş bir şekilde hesaplanarak faturalandırılmıştır. 11 senelik Vodafone müşterisi olarak şimdiye kadar son ödeme tarihi 7 gün geçtiğinde fatura ödenmediğinde kesilen hattım 28 nisan'da faturayı ödemediğim için kesilmesi gerekirken (ki kesilse zaman aşımı bu seviyede olması mümkün değildir 28 nisan-06 mayıs arası Vodafone'un hatasıdır) Not: lütfen cevap olarak 542'yi aramamı söylemeyin 15 dk. 542'den durumu izah etmeme rağmen dönüş yapılmamıştır/yetkili kimseyle görüşülememiştir.

Erkan 110 Okunma

Cevaplar

 • Erkan06 Nisan 2015

  "Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. " şeklinde standart cevabınızı her zamanki gibi gönderiyorsunuz neredeyse 1 sene olacak halen tarafıma bir dönüş yapılmadı kaç sene daha beklemeliyim.

 • Vodafone Temsilcisi30 Mayıs 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 23.05.2014 - 29.05.2014 tarıhlerinde tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Erkan25 Mayıs 2014

  sayın vodafone yetkilileri "Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir." demenize rağmen 3 gündür geri dönüş sağlanmamıştır. En kısa zaman diliminiz kaç gün/haftadır ?

 • Erkan22 Mayıs 2014

  "Not: lütfen cevap olarak 542'yi aramamı söylemeyin 15 dk. 542'den durumu izah etmeme rağmen dönüş yapılmamıştır/ yetkili kimseyle görüşülememiştir." Şeklinde belirtmeme rağmen standart mesajınızı göndermişsiniz. Umarım en kısa sürede geri dönüş sağlanır.

 • Vodafone Temsilcisi22 Mayıs 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön