31 Ağustos 2013 #1986662

Vodafone Facebook Paketim Olduğu Halde Lira Kesiyor!

Bu ay Vodafone'dan 1 aylık facebook paketi aldım. Bana hediye olarak da 20 MB internet hediye ettiler fakat bu 20 MB bittikten sonra facebook paketim olmasına rağmen benden facebookta yaptığım işlemlerden dolayı hep liralarımı düşürdüler.


Hatta bir foto paylaştım maksimum 2 dakika sürdü 4 küsür TL liramı kestiler. Yarım saat kalsam 100 liramı kesecekler.

Aykut 162 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi02 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. 0544400**** numaralı hattınız bazında yapılan kontrollerde, ücretlendirilmenizin dakika bazında değil KB bazında sağlandığını belirtmek isteriz. 8 KR / 10 KB olarak standart tarifeden ücretlendirilme yaşanmaktadır. Aylık Facebook Twitter paketinde Facebook, Twitter ve Messenger uygulamalarını kullanmanın ücretsiz olduğunu paylaşmak isteriz. m.facebook.com ve mobile.twitter.com üzerinden ücretsiz bağlantı kurduğunuzu ve bağlantı noktasının internet, internetstatik, iphone, prepaidgprs, vflive ve wap üzerinden kullanabileceğinizi bildirmek isteriz. Ancak, bağlantı yaptığınız sayfa üzerinde farklı bir site üzerinden yüklenen; resim, video gibi paylaşımlara erişim sağlamanız halinde arka planda paylaşım yapılan siteye bağlantı kurulduğundan dolayı standart data tarifesi üzerinden ücretlendirme yaşandığını paylaşmak isteriz. Örnek olarak; açılan herhangi bir videoda Facebook üzerinden görüntülenme işlemi sağlanmakta olup, Youtube ya da farklı bir video sitesinden yüklemeler sonucunda Facebook üzerinden izlenim sağlansa bile arka planda Facebook dışı uygulama çalışması nedeni ile ücretlendirmenin yaşandığını bildirmek isteriz. Bu bağlamda, Facebook kullanımlarınızı tarayıcınız üzerinden www.facebook.com olarak giriş sağlamanızı rica ederiz. Telefon üzerinden kullanımların sağlanması nedeni ile www.facebook.com olarak giriş yaptığınızda m.facebook olarak yönlendirme işlemi yapılmaktadır. m.facebook kullanımlarında ayrıca herhangi bir ücretin yaşanmadığını ayrıca belirtmek isteriz. Bunlara ek olarak, Facebook ve Twitter bağlantılarınızda internet adres çubuğuna adres girişi sağlarken https:// şeklinde giriş yapıldığında güvenli bağlantı gerçekleşmekte olup, ücretlendirilme yaşanmaktadır.Bu bağlantılarınızda adres girişi sağlarken http:// şeklinde giriş yapmanızı öneririz. http://m.facebook.com http://mobile.twitter.com Bu doğrultuda yapılan kontrollerde, ücretli kullanımlarınızın bulunduğu tespit edilmiş olup; ücretlendirmenize yönelik herhangi bir sorun bulunmadığını belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön