29 Mart 2013
Yorum Yap
#1713849

Vodafone Evrak Eksikliği!

Özel firmada üst düzey yöneticiyim. Vodafone 'a İphone kampanyasıyla birlikte geçiş yaptım.
Gerekli evrakları imzalayıp ve kimlik fotokopimi verdim. Bir ay geçti ve bir mesaj tekrar bayii'ye uğramam gerektiği ve tekrar verdim. Bundan bir ay sonra tekrar bir mesaj geldi yine evrak eksikliği bildirildi.


Üçüncü kez uğradım tekrar verdim ve hattın o gün görüşmeye kapandı. Üç gün geçti çağrı merkezine arıyorum evrakları yine bulamadıklarını ve bayii'ye uğramam gerektiğini bildiriyorlar. Müşteriler bayii ile şirketler arasında yazışmaları takip edecek ve sonucuna katlanacak kişiler değillerdir. Bir evrak takibini bile yapamayan Vodafone'un kurumsal kimliğinden şüphelerim var.

Önder 78 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi09 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili evraklarınızda sorun bulunmadığı bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php? default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Önder30 Mart 2013

    Sayın Vodafone yetkilisi; Dün 03.03.2013 tarihinde 4.kez Güçlü elektronik vodofone bayisine giderek evraklarımız teslim ettim.Gerekli işlemlerin takibini yaparak tarafıma bilgi verilmesini rica ederim. NOT:Bu benim son evrak hazırlayışımdır. Vodofone gibi kurumsal bir firmanın bilişim çağında kargoyu defalarca kayıp etmesi ve benim gibi bir çok mağdurun bulunması ilgi çekicidir.Eğer 4.kez kayıp olursa bunda kasıt arayacağım ,tarifeden ve paketten caydırarak haksız gelir elde etme düşüncesiyle mahkeme yoluyla arayarak Bayii’den ve Vodafonu’dan davacı olacağım.

  • Vodafone Temsilcisi29 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler