04 Şubat 2014 #2274763

Vodafone Evi Telefonla Arayarak Sürekli Rahatsız Ediyor

Vodafone her gün ev numarasından sürekli arayarak isim karışıklığından dolayı tespit edemedikleri kişi adına kardeşim A... Y.... ismini belirterek borç olduğunu ve eve haciz geleceğini belirtmektedir. Bu kadar sorumsuz ve ne yaptığını bilmeyen bir firma görmedim, yaşlı annemi olmayan bir konu için sağlığını olumsuz etkilemeye kimsenin hakkı yok ve olamaz, konuyu mahkemeye aktaracağım ve bu sürekli telefonla aramanın hesabını mutlaka soracağım. Aradıkları kişinin farklı biri olduğunu özellikle 3-4 kez belirtmiş olmamıza rağmen aramaya devam etmeleri artık bardağı taşırmıştır. Konuyu tüm iş ve sosyal çevreme de aktaracağım. Sosyal paylaşım sitelerinde de paylaşacağım.

Musa 30 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi08 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 05.02.2014 ve 08.02.2014 tarihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi04 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön