19 Mart 2013 #1695332

Vodafone Evde Bile Çekmiyor!

İzmir/ Karabağlar/ Basın sitesinde oturmaktayım. Telefon çekmiyor. Balkonda ve cam kenarlarında konuşmaya çalışıyorum. Evimin salonunda bile telefonla konuşamamaktayım ki bu yüzden eşim de dahil bütün apartman sakinleri operatörlerini değiştirdiler . .


Müşteri temsilcinizle görüşmek için defalarca aramama rağmen bu konu hariç her şey var menüde ama temsilciye bağlanacak bir menü yok. En kısa zamanda bu konuyla ilgilenilmesini istiyorum geri dönüş olmazsa bende operatörümü değiştireceğim. Kapsama alanınız ile ilgili o kadar reklam yapılıyor ama İzmir'in ortasında çekmiyor gerçekten ilginç !

İlker 24 Okunma

Cevaplar

  • İlker25 Mart 2013

    Dediklerinizi aynen yaptım ama adres bulunamadı demekte...konumu Türkiye yapmama rağmen otomatik Amerika olarak algılamakta nedense ...zahmet olmazsa bir yetkiliniz beni arayabilir mi acaba? tabi telefon çeker de bana ulaşabilirse ....!!!!gerekirse adresi buradan da yazarım ! 542 adlı numaranızı kaç defa aradım ama şu tuşa bas bu tuşa bas diyerek yediği parayamı yanayım karşıma bir müşteri hizmeti görevlisinin çıkmamasına mı bilemedim! evde başıma bir şey gelse telefon işe yaramayacak ondan korkuyorum !en az 5 defa aramadan kimse bana ulaşamıyor ..haaa! diyelim ulaştı değimizi anlayamıyoruz !lütfen bana ulaşın !

  • Vodafone Temsilcisi20 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Şikayetinize ilişkin araştırmaların yapılabilmesi için, ekte yer alan bilgileri eksiksiz ve detaylı şekilde bildirmenizi rica ederiz. Bilgisayarınız üzerinden http://maps.google.com adresine girerek ekranın sağ üst bölümünden "Uydu" butonunu seçtikten sonra (uydu seçilince kutucuğun adı harita olarak görünmektedir), sol üstteki arama bölümüne bulunduğunuz bölgenin açık adresini girip "Haritada Ara" seçeneğini kullanarak bulunduğunuz bina / yer görüntüsünü tespit edebilirsiniz. Daha sonra ekran görüntüsünü (zoom) en yakına alıp, bulunduğunuz bina / yer üzerindeyken mouse'un (farenin) sağ tuşu ile "Burada ne var?" seçeneğini tıklayıp sol üstteki arama bölümünde çıkan koordinat bilgisini (örn: 38.465182,27.214819) -Açık adres (sokak,mahalle,cadde vb..) -Mevcut olan sinyal seviyesi -Problemin ne zamandan itibaren yaşandığı -Problemin yaşandığı saat aralığı bilgilerini bizimle paylaştığınızda gerekli kontroller sağlanarak detaylı bilgi paylaşılacaktır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön