14 Kasım 2014

Vodafone Eskiyi Getir Yeniyi Al Kampanyası Fiyat Sorunu!

Henüz garantisi bitmemiş Note 3 telefon sahibiyim. Eskiyi getir yeniyi al kampanyasından yararlanmak için Antalya Migros Vodafone'a götürdüm. Gitmeden önce de kampanya detaylarını araştırdım. Yetkili müdür telefonumu 240 liraya geri alabileceklerini söyledi. İnternette belirttikleri fiyatlardan geri almak için telefon da çiziği bırakın, yeni yani kullanılmamış olması gerekiyormuş.


Başka bir çalışan bu telefonların tekrar satılacağını söyledi. Note 3'ü aldığım günden bu yana hem kılıflı hem de ekran korumasıyla kullanıyorum. Buradan Vodafone yetkililerine sesleniyorum (çünkü telefonla ulaşamıyorum kendilerine) siz insanları ne sanıyorsunuz. Gaz döker yakarım yine de vermem size. Ayıptır!

Derya 15.320 Okunma

Cevaplar

  • Derya20 Kasım 2014

    Sevgili vodafone yetkileri bugün hala geri dönüş yapmamamızın 6.günü.daha önce 3 ayrı bayinize gittiğimi 3 ünün de farklı bilgiler verdiğini belirtmiştim.bir kaç tane bayinizi de tlf la arayıp ellerinde cihaz bulunup bulunmadığını da tlf la sormuştum.bugün onlardan biri aradı.kim olduğunu buradan belirtip sizi titiz araştırmalar yapmak zorunda bırakmayacağım,rahat olun.bu bayiniz note 4 lerin geldiğini,alıp almayacağımı sordu.ben de bu kampanyadan nasıl yararlanacağım dedim.en az 75 liralık tarife seçip,2 yıl taahhüt verip,bir de cihaz için aylık 100 lira ödememi,bir de henüz 10 aydır kullandığım note 3 ü vodafone a vermem gerektiğini söyledi.ben de reklamların böyle olmadığını cihaz için 35 lira ödemem gerektiğini söyledim.o da bana siz o reklamlara ne bakıyorsunuz orada her söylenen doğrumu sanki dedi.hiç şaşırmadım biliyormusunuz.sonuçta herkes dilinin döndüğünü istiyor.keşke şu titiz çalışmalarınızı bayilik verdiğiniz firmalara karşı da gösterseniz ne güzel olurdu.bugün 6.gün oldu hâlâ aramadınız.kampanyalarınızı ve boş taahhütlü satışlarınız için sürekli arayıp rahatsız etmeyi biliyorsunuz.sizin adınıza bugün 1 kez daha üzüldüm.yazık!!!

  • Vodafone Temsilcisi14 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön