14 Eylül 2013 #2011604

Vodafone Eski ve Yeni Tarife Ücretini Aynı Faturaya Yansıtmış!

Fatura kesim tarihi 30 Temmuz.1 Ağustos 2013 tarihinde Vodafone'dan aradılar yeni bir kampanyanın olduğunu kullandığım kampanyaya artı 3 lira eklendiğinde her yöne dakikalarım da artış olacağını ve 250 sms ücretsiz olacağını söylediler. Fatura tutarını 35 TL sabit olacağını söylediler kabul ettim.


Ancak 1 ay sonra gelen fatura tutarı 72,40 TL geldi. Cep merkezini aradım sebep olarak önceki tarife tutarıyla yeni tarife tutarının birlikte alındığını anlattılar. Yani ben ağustos faturasında hem kullanmadığım eski kampanya ücretini hem yeni kampanya ücretini ödemek zorunda kaldım.Şimdi soruyorum dünyanın neresinde karşılaşır bu olayla? 1 gün için bu parayı ödedim.

Serkan 27 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi27 Eylül 2013

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontroller sağlanarak müşteri temsilcisi ile yapılan görüşmeniz dinlenmiştir. Tarafınıza yapılan kampanya sunumunda işlemin anlık bir şekilde yapılacağı, bu işlem nedeniyle ilk çıkacak faturanıza bir defaya mahsus olmak üzere çiftbundle (çift toplu süre ücreti) ücretinin yansıyacağı bilgisi tarafınıza verilmiş ve alınan onay ile işlemin gerçekleştirildiği bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş” "

  • Vodafone Temsilcisi14 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön