18 Ocak 2014 #2242561

Vodafone Eski Tarifeme Geri Dönmek İstiyorum

Eski tarifem özgür genç tarifesiydi ve tarife fiyatının değişmesiyle tekrar eski fiyatı kullanabilmek için Yeni Özgür yazıp 7000'e göndermem gerektiğini öğrendim ve bu işlemi yaptım fakat sms paketi kullanıyorum ve hafta sonu Vodafone'lularla konuşma hakkı oluyordu. Eski fiyat olsun diye Yeni Özgür yazıp gönderdiğim için tarifem değişmiş ve hafta sonu konuşma hakları bitmiş fakat bununla ilgili bir bilgi verilmeden bunu yaz gönder eski fiyat olsun demek ne kadar doğru. Eski tarifemdeki gibi hafta sonu konuşmalarını istiyorum. Geri dönüş yapamazsınız o tarife kapandı diyorlar. Eğer bu şekilde ise yaklaşık 9 yıldır kullandığım Vodafone hattımı kapattıracağım. Acilen eski tarifeme dönmek istiyorum.

Ayla 1.520 Okunma

Cevaplar

  • Ayla'nın Teşekkür Mesajı21 Ocak 2014

    aynı gün içinde geri dönüş oldu ve sorun çözüldü teşekkürler vodafone..

  • Vodafone Temsilcisi18 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 18.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, 546275****numaralı hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi18 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön