07 Eylül 2013 #1999210

Vodafone Eski Tarifeme Bir Ay Daha Devam Etmemi İstiyor!

Vodafone firmasından 2011 yılı Eylül ayında 2 yıllık kontratlı bir cihaz almıştım, kontrat sürem 06. 09. 2013 gece yarısı sona eriyor. Bende hattımı kontörlüye çevirmek istedim fakat Vodafone kontratın bitmesine rağmen bu işlemi yapamayacağını ve ve eski tarifeme bir ay daha devam
etmem gerektiğini söylüyor.


Kontratım bitmiş, yükümlülükten kurtulmuşum hala bir ay daha beni o tarifeyi kullanmaya zorluyor. Amaç üzüm yemek mi bağcıyı dövmek mi ? Ben kontrat sonunda neden tarife değiştiremiyorum ? Bir ay daha müşteriden rızası olmadan bu parayı almak ticari etik açısından ne derece doğrudur? Vodafone'dan şikayetçiyim.

Ömür 36 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi25 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 09.09.2013 tarihinde yapılan geri dönüşte tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır.Hattınızı faturasız olarak Cebine göre tarifede kullanmakta olduğuzu belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi07 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön