29 Eylül 2014

Vodafone Eski Operatörümüze Geri Dönmek Zorunda Bırakılıyoruz!

T*** olarak kullandığımız 12 şirket hattımızı Vodafone tarifesine geçerek, faturaya dahil edilmek üzere 2 adet cihaz talebimiz oldu. Fakat vaad edilen tarihlerin her hafta "stoklarında bulunmaması" sebebiyle ertelenmesinden dolayı hatlarımızı değiştirmek zorunda kalacağız. Tek bir bayiden cihaz teslimatı yapılması gerektiğinden ve stok sıkıntısından dolayı teslim edemediğini açıklayan kurumsal temsilcimiz başka bir bayiden de teslimatın yapılabilmesi için en az 6 ay Vodafone kullanıcı olması gerektiğini bildiriyor. Yalnız 1 aydır teslim edilmeyen cihazın hatları kullanılamıyor. Bu durumda bize de eski tarifemize geçmekten başka bir seçenek kalmamış oluyor.

Fatma 168 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi23 Ekim 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, Kurumsal Müşteri Hizmetleri tarafından geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi29 Eylül 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön