22 Ocak 2014 #2250030

Vodafone Eski Müşterilere Haksızlık Yapıyor

Firma şikayetim (kısaltarak veriyorum):"11 senedir hattınızı kullanıyorum. Başka GSM'i tercih etmedim. Faturalarımı 1 gün bile aksatmadım ama nedense sizlerin yeni çıkardığı tarifeler, hat taşımak isteyenlere avantajlı. Normal Vodafone'luların suçu ne. Tarifeler başlığını inceliyorum. Hep numara taşıyanlara avantaj. Tarife seçmeye çalışıyorum ama çok avantajsız. Sadık müşterilere neden iyi tarifeleriniz yok..haksızlık."


Gelen cevap kısaca şu; "şu tarifeyi kullanmaktasınız. Gönderilen tarife seçeneklerinden uygun olanını seçebilirsiniz, kampanya ve cihaz seçeneklerinden faydalanabilirsiniz vs. soruma cevap verileceğine reklam yapılmış. Hat taşıyanların neden kayırıldığına cevap yok, tarife seçmek sorun değil.

Senem 31 Okunma

Cevaplar

  • Senem31 Ocak 2014

    ya aranızda Türkçe bilen yokmu..zaten yazdığınız mail tutarsız olduğu için bunu şikayet ediyorum..problemi çözeceğinize akıl veriyorsunuz.

  • Vodafone Temsilcisi22 Ocak 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 22.01.2014 tarihinde,internet/mail ekibi tarafından bilgilendirme maili gönderilmiştir.. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön