24 Ocak 2014

Vodafone Eski Müşterilerden Daha Fazla Ücret Alıyor!

Uzun yıllardır Vodafone kullanmaktayım. Hattıma internetli bir paket almak için Vodafone bayisine gittim. Paket fiyatlarının mevcut abonelere 10-15 lira kadar yüksek olduğunu gördüm.


Numarasını taşıyanlar 15 lira az öderken eski abonelerin suçu nedir? Ayrıca bana yanlış bilgi verildi. Mevcut tarifemden istediğim zaman 5 lira ücret karşılığında çıkabileceğim söylendi. Bu 5 liranın kullanılan ay başına 5 lira olduğu söylenmedi.


Mantıklı bir açıklama bekliyorum yoksa taahhütüm biter bitmez bende numaramı taşıyacağım.

Umut 33 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi28 Ocak 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 28.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Umut28 Ocak 2014

    Çözüm sürecini mi değerlendireyim? Saat 11 civarı arandım. Kendisinin Cenk Bey olduğu söyleyen biri meşgulüm sınava girmek üzereyim 1 saat sonra arayın kapamam gerekiyor dememe rağmen(hatta bir kısmını dedirtmedi) yok yok hemen söyleyeceğim söyleyeceğim diye ısrar edip durdu. Saygımdan yüzüne kapamadım. Söylemek için can attığı şey ise "Şikayetinize yapacak bir şey yok". Net olarak bu cümle kuruldu. Nasıl bir Hizmet anlayışıdır bu. Bir kere anlayışsızsınız. Ben orada telaşımın ortasında ayıp olmasın durumu bildirip kapatayım diye açıyorum telefonu. Cenk Bey diye biri(vodafone'u temsil ediyor) konuşmama bile izin verimiyor, sözümü kesiyor. Düpedüz terbiyesizliktir bu. Kendisi şok destek ekibindenmiş yanlış duymadıysam. Öyle bir ekip var mı? Varsa şok destek ekibinde bende olmak isterim çok eğlenceli bir işe benziyor.

  • Vodafone Temsilcisi24 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön