13 Mart 2014

Vodafone Eski Hattıma Yeni Tesis Ücreti Alıyor!

Yaklaşık 3 yıllık faturalı hattım olan 541 397 ****'i 06-03-2014 tarihinde Vodafone faturasıza geçtim. Son faturası elime geçtiğinde 12.22 tl'lik yeni tesis tk ruhsat ve ÖİV taksidi eklenmiş olduğunu gördüm.Vodafone bayilerine gittiğimde bir anlam veremediler.


Bende 542'yi arayarak çözüm istedim.Karşıma çıkan arkadaş net bir cevap veremeyip,yapacak birşeylerinin olmadığını söylediler.Eski bir hatta yeni tesis ücreti alınamaz.Gereğinin yapılmasını arz ediyorum.

Güler 69 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi19 Mart 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 18.03.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Güler14 Mart 2014

    vodafone halen cep telefonuma mesaj atarak aynı borç olayını teyit ediyor..yani degisen bir şey olmadı maalesef..

  • Vodafone Temsilcisi13 Mart 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön