16 Mayıs 2013 #1802585

Vodafone Eski Hat Borcu!

Benim 2011 yılında Vodafone hattım vardı,bu hattımı bir süre faturalıya çevirdikten sonra, tekrar kontörlüye çevirdim, çevirdiğim zamanda borcum var mı diye sordum o zaman bana borcun yok dediler, bende bir süre kontörlü hattımı kullanmadım kapandı.


Şimdi ise benim borcum olduğumu söyleyerek bana fatura gönderip beni bilgilendirmeden beni avukata vermişler, kırk tl lik borcuma faiz koyup 62 tl yapmışlar, Bu da yetmiyormuş gibi avukata verip borcumu avukat parası ile birlikte 184 tl ye çıkarmışlar.


Bu durumu Vodafone servisine sorduğumda borcumun sistemde hemen gözükmediğini bir iki ay sonra tekrar sormam gerektiğini söylediler, Bu durumu düzeltmenizi rica ederim.

Fatih 149 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden, şikayetinize yönelik gerekli inceleme ve bilgilendirmenin hat bazında yapılabilmesi için, Vodafone GSM numaranızı kontrol ederek tekrar tarafımıza iletmenizi ya da talebiniz hakkında detaylı bilgi için ( 7 gün 24 saat ) 444 0 542 ya da 542 Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön