28 Mart 2013 #1712365

Vodafone Eski Borç!

Hattımı Vodafone'a geçirdim, Özgür komple paketinden yararlanmak istediğimde sistemde "ara ödeme" adı altında 119 tl borcum gözüküyor ve bu kampanyadan yararlanamıyorum. fakat ben 2002-2003 yıllarında Telsime olan borcumu ödemiş ve hattımı kapatmıştım ve hatta "Vodafone eski borçları siliyor" kampanyasına girip cüzi bir ücret daha ödemiş ve her şeyi sıfırlandırmıştım.
Bu borç nereden çıktı şimdi? borç gözükse bile 7 senedir ne faiz işlemiş ne de bir işlemden geçmiş artık bunun düşmesi gerekmez mi.

Ömer 879 Okunma

Cevaplar

  • Ömer29 Mart 2013

    Belirtmiş olduğunuz site üzerinden sorgulama yaptığımda ve verdiğiniz elefon numaralarını aradığımda TELSİM e borcum olmadığını öğrendim. Fakat, TELSİM e borcum yoksa VODAFONE daki ara ödeme nereden çıktı? Çünkü ben hiç VODAFONE hat kullanmadım ve TELSİM hattımı da borcunu ödeyerek kapattım!

  • Ömer28 Mart 2013

    Belirtmiş olduğunuz site üzerinden sorgulama yaptığımda borcum gözükmüyor. VODAFONE a borcumun olması imkansız çünkü TELSİM VODAFONE olmadan önce borcumu ödemiş ve hattımı kapatmıştım. Sonra verdiğiniz siteden de bir ödeme yapmış ve ilişiğimi tamamen kesmiştim.

  • Vodafone Temsilcisi28 Mart 2013

    Sayın İlgili, İletmiş olduğunuz mailinize istinaden, 24 Mayıs 2006 tarihinden önceki tüm borçların takibinin Telsim tarafından yapılmakta olduğunu belirtmek isteriz. Bu sebeple https://www.telsimborcumbitsin.com/ web adresinden ya da 0 212 288 78 57 / 58 / 59 / 60 numaralı Telsim Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön