22 Nisan 2013 #1757519

Vodafone Eski Abonelerine Haksızlık!

Aralık ayında Vodafone a geçtik. Bir yıl süre ile Vodafone da kalmak kaydıyla abonesi olduk. Ancak şu an hem Vodafone da hem de diğer operatörlerde çok avantajlı tarifeler var. Biz Vodafone da kalmak kaydıyla tarife değiştirmek istediğimizde ceza keseceklerini söylüyorlar. Olsun...! şunun şurasında yedi ay sonra süre dolacak , süre dolduğunda Vodafone ağzıyla kuş tutsa beni tutamaz... Kabul ediyorum yaptığı şey hukuki; ama etik değil.Eski müşterilere pahalı, yeni müşterilere ucuza paşa gönlünüz bilir. Günü gelince benim de paşa gönlüm karar verecek.

Günay 64 Okunma

Cevaplar

  • Günay25 Nisan 2013

    Benim soruma cevap vermiyorsunuz. Sadece ilgilendik türünden sallama yapıyorsunuz. İkna olmadım... Cevabınızı hiç beğenmedim. Bilakis, beni salak yerine koyuyorsunuz. Bu da beni KIZDIRIYOR.... 12 ay mecburi aboneliğim aralık ayında doluyor...Anlarsınız ya.....! (Bu arada gayri ihtiyari gazoz kapağı el hareketi yaptım.)

  • Vodafone Temsilcisi22 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Vodafone olarak abonelerimize sunmuş olduğumuz birçok kampanya ve tarifemizin bulunduğunu bildirmek isteriz. Cep telefonu kullanım alışkanlığız, yaş grubunuz, mesleki durmunuza göre farklı avantajlar sağlayan çeşitli tarifelerimize ekteki linkler aracılığı ile ulaşabilirsiniz. http://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/tarifeler.faturali.php http://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/tarifeler.onodemeli.php http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/kampanyalar.home.php Kampanyalarımız ve sunduğumuz servisler ile ilgili detaylı web sitemiz (www.vodafone.com.tr) üzerinden ulaşabilirsiniz. Herhangi bir kampanyamız, servisimiz yada tarifemiz ile ilgili bilgi talep etmeniz durumunda, bilgi almak istediginiz kampanya, servis, tarife ismini tarafımıza iletmeniz halinde gerekli bilgilendirmenin yapılacağını bildirmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön