22 Ocak 2014 #2250790

Vodafone Eski Abonelerine Avantaj Sunmuyor

Yaklaşık 7 yıldır Vodafone hat kullanıcısıyım. Hiç şikayetim de olmadı. Her zaman uygun tarifelerle dönüş yapıldı. Yalnız bir yıldır kullandığım tarifenin süresi uzatılmadığı için geçiş yapmam lazım. Bunun için de hiç uygun fiyat ve avantajlı paket sunulmuyor. Yeni geçişler için sağlanmış tüm olanaklar kendi kullanıcıları için hiçbir şey yok. Bu sebeple benim gibi iki arkadaş da geçiş yaptı aynı sebepten. Bende başka şebekeye geçiş yapmak zorunda kalacağım. Firmanın kendi kullanıcılarının manfaatlerini daha fazla düşünmesi lazım yoksa daha çok geçiş olur.

Mehtap 122 Okunma

Cevaplar

  • Mehtap28 Ocak 2014

    firmanın müşteri temsilcilerinin alakasından memnunum müşteri politikası kötü.

  • Vodafone Temsilcisi23 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 23.01.2014 tarıhınde tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi22 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön