30 Ağustos 2013 #1985954

Vodafone Ekstra Ücretler Çıkardı!

Vodafone'dan bu ay numaramı diğer operatöre taşıdım. Taşıma sebebim de tarafıma taahhüt ettiğim sürenin bildirilmeden çift fatura gönderilmesidir. Bu faturayı ödedikten bir ay sonra tarafıma bu sefer de hattı açma kapama bedeli ve hattı diğer operatöre taşıdığım için devlete vergi diye borç çıkarılmıştır. Ben bu bedeli haksız buluyor ve ödemek istemiyorum gereğinin yapılmasını rica ederim. Aksi halde yasal yollara başvuracağımı bildirmek isterim.

Ramazan 37 Okunma

Cevaplar

  • Ramazan05 Eylül 2013

    Bana bir sorun yoktur diyorsunuz ama numarayı taşıdığım için neden size no taşıma ücreti ödüyorum ayrıca gecikken ödemem için de neden kapama açma ücreti ödüyorum hala onu anlamadım.Ama bu işin peşini bırakmayarak yasal yollardan hakkımı arayacağım.Bunuda bilmenizi isterim.

  • Ramazan05 Eylül 2013

    Her zamanki standart vodafone cevabı. Çözüme yönelik hiç bir gelişme yok hiç kimseye vodafonu tavsiye etmiyorum.

  • Vodafone Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden,532435****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde fatura kesim tarihi her ayın 21.günü olduğu ve 20.08.2013 tarihinde farklı operatore taşıdığınız görülmüştür.Bu nedenle 21.08.2013 dönemini kapsayan faturanız için sorun bulunmadığı bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön