11 Şubat 2014 #2286274

Vodafone Ekstra Ücretlendirme Yaptı!

BİS sınırsız kullanan biri olarak günlük belirli sitelere giriş sağlıyorum, uzun süreden beri bu şekilde kullanıyorum ve ekstra ücretlendirme olmuyordu. İlginç olan hergün aynı kullanımı yapmama rağmen neden arada sırada ekstra ücretlendirildiğim? Geçtiğimiz günlerde sms ile data kullanımı ile ilgili ekstra ücretlendirildiğimi öğrendim ve bundan sonrada aralıklı olarak bu şekilde sms almaya başladım.


Vodafone müşteri hizmetlerini aradığımda henüz faturaya yansımadığından kayıt oluşturamayacağını bildirdi (araba devrildikten sonra yol gösteren çok olur misali). sonrasında da sms ile sorun olmadığı bilgisi geldi. BTK şikayetime hiç dönüş sağlanmadı. Böyle giderse yakında 3 hattımı da iptal edeceğim.

Yılmaz 40 Okunma

Cevaplar

  • Yılmaz13 Şubat 2014

    Benim internet kullanımı ile ilgili zaten bildiğim şeyleri bana anlatmışsınız. 144 TL fatura geldi bunun 73 TL si internet kullanımı. ben bana ilk gelen mesaj ile mh nizi aradım ama hiç bir bilgilendirme yapılmadı kayıt oluşturulamayacağı söylendi teknik biriminiz dönmedi. ve 7 TL lik kullanım yaptığımla ilgili ara ara sms atmaya devam ettiniz. ya siz bu internet kullanım ücretini düşer özür dilersiniz ve bu şekilde devam edilir ya da her şekilde tüketici hakem heyetinde ben bu ücreti düşürüp 3 hattımıda farklı operatör e taşırım. İşim gücüm yokmuş gibi bide sizin bu sorunlarınızla uğraşamam.

  • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, konuya yönelik detaylı yanıtımız 13.02.2014 arihinde mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön