08 Mayıs 2013

Vodafone Ekstra Fatura Yansıtıldı!

Şubat ayına kadar hesap kesim tarihi içinde bulunduğumuz ayın 10 - 11 gibi son ödeme tarihi olarak tarafıma yansıtılıyordu. Mart ayında bu tarih ben talep etmemiş olmama rağmen son ödeme 4. 03. 2013 olarak bana yansıdı . Çağrı merkezini aradığımda bunun böyle olması gerektiğini söylediler. Ondan sonraki ayda 06. 05. 2013 son ödeme olarak tarafıma yansıtıldı.


Fakat 22. mart - 21. nisan 2013 tarihli fatura son ödeme tarihi 06. 05. 2013 ödenmesini hemen ardından bu gün 07. 05. 2013 saat 14:26 da gelen mesajda 01. nisan - 30. nisan 2013 tarihi için tekrar 15/05/2013 son ödemeli fatura tarafıma yansıtıldığı bilgisi mesaj olarak tarafıma yansıtıldı. Yetkilileri aradığımda bizim yapacak bir şeyimiz yok dediler.

Tamer 39 Okunma

Cevaplar

  • Tamer01 Temmuz 2013

    benim sorunun ve sorumluluğum yok iken tahaütlerinin dışına çıkan vodafone şirketi olmasına rağmen faturayı ben ödedim nasıl memnun olmamı bekleyebiliyorlar hayret ediyorum

  • Vodafone Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili fatura dönem değişikliği yapılmış olup,toplu süre kullanılan hatlarda hat açılış tarih ve hesap kesim tarihine bağlı olarak çıkan ilk dönem faturasında bundle(toplu süre) ücretinin kullanılan gün kadar ki bedeli yansımaktadır. Aynı şekilde hak edilen dakikalarda kullanılan güne göre hesaplanarak eklenmektedir.Bu bağlamda tarafınıza gönderilen faturada sorun bulunmadığı bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön