01 Mayıs 2013 #1773581

Vodafone Ekstra Fatura!

2003 Yılından beri Kullandığım Vodafone Faturalı Hattımı Kontörlü Hatta Geçirmek için 2-3 gün önce müşteri hizmetlerini aradığımda bana fatura istemediğiniz belirtirseniz mayıs ayının faturası gelmeyeceği söylenmişti. fatura kesim tarihim 30-04-2013 tarihi olduğundan dolayı 01-05-2013 tarihinde tekrar müşteri temsilcisini aradığımda mayıs ayında faturalı olarak kullanmayacağım hatta mayıs ayı faturasının geleceğini söyledi.


Ben kendilerine 2-3 gün önce aradığımda fatura istemediğinizi söylersem fatura gelmeyeceğini söylendiğini söylememe rağmen bunun mümkün olmayacağını faturanın geleceğini belirtti. Bu şekildeki müşterilerden haksız yere fatura tahsil edilmiş oluyor.

Ali 21 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili yaşanan sıkıntının tekrar etmemesi için, gerekli bilgilendirme ve uyarıların tarafımızca yapıldığını belirtir, zaman ayırarak bizleri bilgilendirdiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Ek bilgi olarak faturasız hatta geçiş sağlandıktan sonra müdahale edilebilmesi için tarafımıza ulaşabileceğiniz bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön