23 Ağustos 2013 #1973314

Vodafone Ekstra 20 TL!

Bir yılı aşkın süredir Vodafone faturalı kullanıcısıyım. Bulunduğum tarife genç avantaj ekstra tarifesi. Tarife içerisinde 500 dk, 5000 sms ve 500 MB internet 35 TL ancak ben şimdiye kadar hiç 35 TL ödemedim. Konuyla ilgili fatura detaylarının incelediğimde bazı paketleri aştığımı gördüm.


Paket aşımından dolayı kaynaklanan ek ücretleri ve vergileri tarife tutarı üzerine eklememe rağmen hala 20 TL civarında fazlalık görünmekte. Bu fazlalığın neden kaynaklandığını müşteri hizmetleri açıklayabilmiş değil. Şikayet formu oluşturuldu ancak bununla ilgili geri dönüş sadece mesajla yapıldı. Mesaj da ise faturamın incelendiği ve bir sorun olmadığı söylendi. Konuyla ilgili geri dönülmesini istiyorum.

Osman 154 Okunma

Cevaplar

  • Osman23 Ağustos 2013

    Bu geçiş yalnızca birkaç gün sürdü. Birkaç gün için 20 tl ücretlendirme bana abartı geldi. Ayrıca bu sıkıntı sadece ağustos ayıyla ilgili değildir. Önceki aylarda düzenlenen faturalarımın da incelenmesini ve ödediğim ücretlerin nelere ait olduğunu öğrenmek istiyorum. Ayrıntılı faturamı incelediğimde ne yazık ki gene açık çıkıyor. Bu ek ücretlerin neler olduğunu belirtirseniz memnun olurum. Açıklanmaması durumunda gerekli yollara başvuracağımı temenni ederim. İyi çalışmalar.

  • Vodafone Temsilcisi23 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,545374****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde Agustos dönemine ait faturanız inclendiğinde fatura kesim tarihinizden önce anlık olarak 01.08.2013 tarihinde Genç Avantaj paketine geçiş sağladığınız tespit edilmiştir.Bu nedenle faturanıza Genç Avantaj paket ücretinin gün bazlı hesaplanarak Agustos dönemine ait faturanıza ücretinin yansımıştır.Faturalandırmanıza yönelik sorun bulunmamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön