29 Ocak 2014 #2264220

Vodafone Eksik Yükleme Yaptı!

Başka operatörden Vodafone'a geçiş yaptım cep şubeden geçtiğim tarifenin 30 tl yükleme yapma karşılığında 500 dk 500 sms ve 1 gb internet olduğu söylendi. Yükleme yapmadan önce Vodafone müşteri hizmetlerini de arayıp teyid ettirdim. Müşteri temsilcisi evet 30 tl yüklediğinizde hattınıza 500 dk 500 sms ve 1 gb internet yükleneceği söylendi ve herhangi bir işleme de gerek duyulmadığı. 30 tl yükleme yapınca 500 dk 500 sms ve 512 mb internet geldi yani yarısı yüklenmedi. Müşteri hizmetlerini hemen aramama rağmen konu incelenip geri dönüş yapılacağı söylendi. Aradan 20 gün geçti ve kimse arayıp sormuyor ne konu inceleniyor ne de geri dönüş yapılıyor.

Ergin 103 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi04 Mart 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 03.03.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

 • Ergin'in Teşekkür Mesajı03 Mart 2014

  süreç biraz uzasa da sonunda tl yüklememi geri iade ettiler. teşekkür ediyorum

 • Ergin17 Şubat 2014

  Vodafone müşteri hizmetlerinden şikayetimin üzerine arandım konu incelenip birkaç gün içinde tekrar dönüleceği söylendi aradan 2 hafta geçti arayan soran yok. Heralde haklı olduğum tespit edildi ama aramayalım zaman aşımına uğrasın unutulsun gibi düşündüler heralde düşünmeye devam etsinler

 • Vodafone Temsilcisi29 Ocak 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön