13 Mayıs 2013 #1793243

Vodafone Eksik ve Yanlış Bilgilendirmenin Faturası Bize Kesildi!

Beni 542 den kendileri aradı ama ben kendilerini aramışım gibi davranıyorlar. Benden 60 tl fazla ücret aldılar. İtiraz ettiğimde ise müşteri hizmetlerinin eksik ve hatalı bilgi verdiğini söylüyorlar. VODAFONE nun yapmış olduğu hatanın, yanlışlığın, eksik ve doğru olmayan bilgilerin verilmesinin faturasını biz mi ödeyeceğiz?


05. 04. 2013 saat 15:00-20:00 arasında...2546 nolu hattımı 542 den (Vodafone tarafından) aradılar ve bana hattını iptal ettirme faturasız hatta geçiş yapalım ay sonunda da tüm vergiler, cezalar ve aylık faturan dahil toplam 68 tl borç çıkacak dediler. yanlış, eksik ve hatalı bilgi aktardılar sonrada faturamı şişirdiler. Bana 68 tl taahhüt ettiler fakat faturam 128. 40 tl geldi.

Hasan 20 Okunma

Cevaplar

  • Hasan29 Ağustos 2013

    asla dönüş yapmadılar ve o ücreti aldılar... inceleme yaptıklarına dahi inanmıyorum. fodafonu kınıyor herkesi vodafondan uzak durmaya davet ediyorum...

  • Vodafone Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Sayın H***** Y****** Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili ücretlendirilmenizde sorun tespit edilmediği bilgisini aktarmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön