15 Nisan 2013

Vodafone Eksik ve Yanlış Bilgilendirme!

06. 03. 2012 tarihine Vodafone'un Cep Avantaj Mini Her yöne + tarifesine geçtim. 500 dk her yöne 23 tl olarak. Aradan bir sene geçti. 05. 04. 2013 tarihinde 'Değerli Abonemiz, Cep Avantaj Mini Her yöne + tarifeniz 11 Nisan tarihi itibariyle içeriği aynı kalıp 24 TL olarak güncellenecektir. ' diye. Bende konuşmama devam ettim.


Nisan Faturam 111 TL geldi. Müşteri hizmetlerini durumu bildirdim efendim sizin tarifenizin içeriği 250 dk karşılığı idi. 250 dk hediye olarak sözleşmeden dolayı veriyorduk . sözleşme yenilemediğiniz için 250 dk üzeri ücretlendirilmiştir. Sözleşmenin bittiği bildirilmedi. Bu mu kaliteli firma, hizmet! umarım aldıkları parayı iade ederek özür dilerler.

Beytullah 168 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi05 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, ücretlendirme itirazınızın sonuçlandığını ve fatura hesabınıza alacak girişi yapıldığını belirtmek isteriz. Hesaba iade işlemlerinin gerçekleşmesi için, banka hesap bilgileri, iban no, imza ve irtibat numarasını içeren dilekçe ve kimlik fotokopisi; kendi hesabınız yok ve hesap başka birine ait ise o kişinin ve kendinizin kimlik fotokopisi, banka hesap bilgileri , iban no, imza ve irtibat numarasını içeren dilekçenizi 0212 3675000 nolu faks numaramıza göndermeniz yeterli olacaktır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi15 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön