14 Ekim 2014

Vodafone Eksik Paket İle Fazla Para Alma Çabası!

13. 10. 2014 tarihinde 00. 50 de aktif olan hattımın fatura kesim tarihi 06. 11. 2014 tür ve bu süreçte yapılacak faturalandırmada dakika ve sms'lerimin %80 verildiği halde internetimin %40'ı verilmiştir. Şaka mı bu anlamadım. Faturanın %80'ini ödeyeceksin dakika ve sms'ini vereceğiz ama internetini eksik vereceğiz demiş oluyorlar.


Müşterilerini matematik bilmeyen 0 ile çarpımın sonucunun 1 olduğunu zanneden kitleden bellemeleri resmen terbiyesizliktir. Paketimi eksik verip sonunda vermedikleri internet için para talep ederlerse mahkemeye kadar giderim ve o imzalattıkları taahhütü her türlü iptal ettirip başka operatöre aynı hızla geçerim. Ben o taahhütü yanıltılmak için imzalamadım.

İbrahim 102 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi21 Ekim 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 20.10.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi14 Ekim 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön