21 Eylül 2013 #2025138

Vodafone Eksik Bilgilendirme Yaptı!

19 liralık Komple Özgürlük paketini görünce numaramı Vodafone'a taşıma kararı aldım fakat numaramı taşıdıktan sonra paketi geçen haftaya kadar kullanma ihtiyacı hissetmedim.Ekstradan mesaj ve internet paketi kullandığım zamanlarda olmuştu ama hepsini bir arada (konuşma+internet+sms) kullanma gereği duymadığımdan paket için başvuruda bulunmamıştım.


İki gün önce özgür komple yazıp 7000'e gönderdiğim mesaj sonrasında 'yanlış mesaj gönderdiniz' diye Vodafone'dan mesaj geldi tekrar.Müşteri hizmetleriyle görüşmemde paketi aktif olarak kullanabilmem için ilk geçiş yaptığımda paketi almam gerekiyormuş fakat böyle bir bilgilendirmeyi ne Vodafone bayisindeki çalışanlar yaptı ne de broşürlerinde var!

Muhammed 63 Okunma

Cevaplar

 • Muhammed14 Mayıs 2015

  Sonuç: Tarafıma geri dönüş olmadı. Numaramı başaka bir operatöre taşıdım.

 • Muhammed25 Eylül 2013

  Yaşadığım sorunla ilgili çözüme yönelik hiç bir gelişme olmadığı belirteyim arkadaşlar.Kendi ayıplarının sorumlusu olmaları gerekirken yapılacak bir şey olmadığı söylendi.Ayrıca görüştüğüm müşteri temsilcisi de hiç nazik değildi bunu ses tonuyla karşıya hissettirecek şekilde ilgisiz konuşma oldu.Bir ara kendimi suçlu hissettim neredeyse.Böyle bir şikayet bildirmeye ne hakkım var dedirttiler içimden.Sunulan öneride gerçekten komik:ayda 30 liraya aynı paketten faydalanabilcekmişim istersem.

 • Vodafone Temsilcisi25 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,talep etmiş olduğunuz 19 TL Komple Özgürlük Paketi kampanyasının 30 Nisan 2013 tarihinde sonlanmış olduğunu belirtmek isteriz. Bu nedenle belirttiğiniz kampanyadan yararlanamamaktasınız. Vodafone Cep Merkezi için Hizmet kalitesi kapsamında yapılan eksik bilgilendirme ile ilgili gerekli uyarının sağlanıldığını paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi21 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön