06 Eylül 2013 #1997390

Vodafone Eksik Bilgi Veriyor!

Vodafone hattımın 6 Eylül'de bitecek olan kampanyasını bu tarihten sonra iptal etmek istediğim eylül ayı bitmeden hiç bir şey yapamazsınız deniliyor. Fakat daha önceki şikayetimde tarihle ilgili bir yanıt vermemişsiniz. Çalışanlar arasındaki bu bilgi eksikliğinin giderilip bana düzgün cevap vermenizi istiyorum.

Seda 38 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi25 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,506550****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde 06.09.2012 tarihinde Indirimli Genç Avantaj kampanyasına katılım sağladığınız tespit edilmiştir. Bu tarihten önce iptal/şebekeler arası geçiş işlemi sağlandığında kampanya şartları gereği cayma bedeli yansıyacağı için kampanya süre bitiminden sonra işlem yapılması gerektiğini belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi06 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön