12 Temmuz 2013

Vodafone Eksik Bilgi Verildi!

Turkcell yurt dışı aramalarımızı bile yurt içi tarifeden ücretlendirirken, Vodafone aboneleri arama yapmadığı halde, karşıdan gelen aramalar yüzünden fahiş faturalar ödemek zorunda kalıyor. Turkcell abonesi olarak Kıbrıs'ta tatil yapan Vodafone abonesi arkadaşımı aradığım için arkadaşımın faturasına çok yüksek bir ücret yansıtan Vodafone, konuyla ilgili bizi bilgilendirmemiştir. Günlük aramalar için ekstradan aldığı ücretten haberimiz vardı ama karşıdan gelen aramalar için de ücret aldığını bize söylemeyen Vodafone, haksız yere kazanç sağlayan bir GSM operatörüdür. Konuyla ilgili bize bilgilendirme yapılmadığı için mağduruz. Vodafone'un eksik bilgilendirmesinin ceremesini biz çekmemeliyiz.

Yasemin 94 Okunma

Cevaplar

  • Yasemin20 Temmuz 2013

    Hep aynı sahte ve sıradan cevaplar Vodafone! Bayiden öyle bir bilgi almadık, tabi bu bilgiyi almadığımızı kanıtlayamadığımız için sizler de istediğiniz gibi işleri lehinize çeviriyorsunuz. tebrikler!!!

  • Vodafone Temsilcisi17 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili bayi sorgulandığında,ücretlendirme hakkında bilgi aktarılarak broşür verildiği belirtilmiş olup,bayi beyanları aracılığı ile durumun kabul edilmediği iletilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi13 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön