19 Kasım 2013

Vodafone Eksik Bilgi İle Satış Yapıyor!

Vodafone tüketici haklarından madde 4: vazgeçme hakkını hatırlatarak. 18.11.2013'de, hattımdaki 30 gün süreli internet paketimin henüz 1 hafta zamanı olmasına rağmen tükenmesi sebebiyle 1 hafta kullanmak üzere haftalık internet paketi almak istedim.

Vodafone web sitesi üzerinden "Haftalık Cepnet Aşımsız Paket" adlı paketi 6 TL karşılığında 3636'ya sms göndererek satın aldım. Fakat "aşımsız" olması dışında her hangi bir bilgi olmayan paketin bana ulaşan sms sayesinde 50mb ile sınırlı olduğunu öğrendim.

Hizmet satılırken hız sınırlaması olduğu ve bu kotanın 50 Mb ile sınırlı olduğu bilgisi tüketiciye gösterilmemiştir. Bu hizmet alımının iptal edilmesini istiyorum.

Ersen 45 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi20 Kasım 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 20.11.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi19 Kasım 2013

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön