03 Şubat 2014 #2273109

Vodafone Ek Paket Satın Almada Sorun Yaşattı

Hesabını Bilen Midi Tarifesi kullanıyorum. Kredi kartı kampanyalarına katılmak için mesaj atmam gerektiğinde tarifemdeki mesaj haklarını kullanamıyorum. 6 tl karşılığında ek paket almam gerekiyor. Tarifeye geçerken her yöne mesaj atabileceğimizi söylediler paket satın almam gerektiğini söylemediler.


Bugün yine kampanyalara katılmak için ek paket satın almam gerekti. 7000'i aradım işlemi onayladım bana işleminizi şu an gerçekleştiremiyorum dedi ve telefon kapandı. Bende işlemin gerçekleşmediğini düşünerek tekrar aradım aynısı oldu. Sonra ek paketiniz onaylanmıştır diye 2 kere mesaj geldi. 12 tl'lik ek paket yüklenmiş. 542'yi aradık ek pakette iade olmayacağını söylediler. 1 mesaj için 12 tl ödedik. Şikayetçiyim!

M.gazi 30 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 07.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön