12 Eylül 2013 #2007326

Vodafone Ek Paket Almaya Zorluyor!

Vodafone'un "hesabını Bilen" tarifesindeyim. Kullanım hakkım dolduktan sonra konuşma halinde bile olsam görüşmemi kesiyor ve ek paket alma mecburiyetinde bırakıyor. Bugün aynı durum başıma geldi hemen bir ek paket aldım. Bu paketle görüşme yapmaya çalışırken Vodafone'dan uyarı: Ek paket alın. Bir ek paket daha aldım. Toplam 5 dakika görüşemeden kullanım hakkınız doldu mesajı aldım. Müşteri hizmetlerini aradım maalesef çare olmadı.

Hamdi 34 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi28 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, 0532244**** numaralı hattınız ile ilgili 11/09/2013 tarihinde satın almış olduğunuz ek paket kullanımlarına yönelik talebiniz doğrultusunda inceleme yapılabilmesi için faturanızın sistemlerimiza yansımış olması gerekmektedir. 0532244**** numaralı hattınıza yönelik yapılan kontrollerde, fatura kesim tarihiniizn her ayın 21'i olduğu görülmüştür. Dönem sonu fatura bilginiz tarafınıza sms(kısa mesaj) ile bildirilmektedir. Bilgi sms(kısa mesaj) 'inden sonra şikayetinizin devamı durumunda tarafımıza iletmenizi rica ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi12 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön