20 Nisan 2013 #1754588

Vodafone Durduk Yere TL Gidiyor!

542 aramak 40 krş olduğu halde 13TL idi benim güncel görüşme detayımda.Durumu müşteri temsilcime bildirdim.hiç bir şey yapamayız ve bu imkansız dedi.bana inanmadı. fax çekin dedi. Faxım olmadığını belirttim.Sonunda videoya çektim borcum olduğunu ispatını bize ulaşından vodafone a gönderdim.Ekran görüntüsü ve internet şifrem ile beraber ve bir kaç gün sonra 12 TL nin iade edildiği söylendi.


Bu sorunlar hep yaşadığımı belirtmeme rağmen telefonumdaki diğer Vodafone hattımdan durduk yerde Lira düştüğünü gördüm.50 TL nin 1 haftada kendi kendine 25 TL düştüğünü gördüm.
Yine aradım (S. Hanım) kayıt açtı.İncelemesem ödemiş olacaktım.benim gibi inceleyemeyen bir çok yaşlı insan var...Yani kınıyorum.

Burak 2.420 Okunma

Cevaplar

  • Burak06 Mayıs 2013

    her zamanki gibi dönüş olmadı ve hiç bir iyileştirme olmadı. sorunlarım artarak devam etmektedir.

  • Vodafone Temsilcisi24 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 542547xxxx numaralı hattınızda detaylı incelemeler sağlanmış olup, memnuniyet kapsamında alacak girişlerinizin yapıldığını iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi20 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön