23 Aralık 2014

Vodafone Duble 500 Tarifesi Bir Yanıltmaca mı?

Vodafone 2014 Haziran ayında geçiş yapan kişilere "Duble 500" tarifesi vereceğini vadetti. Ben de başka bir operatörden geçiş yaptım ve bu tarifeyi bayiden talep ettim. Ancak talebim ve onayım olmadan bana "Duble 500 Fırsat" tarifesi tanımlanmış. Halbuki beni aldıkları "Duble 500 Fırsat" tarifesi halihazırda Vodafone abonelerine verilen bir tarifeydi. Ben ise geçiş yapan bir müşteriydim.

1) Talep etmediğim halde yanlış işlemler neticesinde vermiş olduğunuz "Duble 500 Fırsat" tarifesinin iptalini ve yerine en başından beri geçmem gereken "Duble 500" tarifesini vermenizi,
2) "Duble 500 Fırsat" tarifesinde geçirdiğim her ay için oluşan aylık 8 TL farkın tarafıma iadesini istiyorum.

Taner 61 Okunma

Cevaplar

  • Taner29 Aralık 2014

    Vodafone müşteri hizmetleri yetkilileri haklılığımı kesinlikle kabul ediyorlar. Bireysel bir hata nedeniyle yanlış tarifeye alındığımı söylüyorlar. Her 2 tarifede 500 aynı hizmeti sunmasına rağmen benden haksızca alınan fazla ücreti iade edemeyeceklerini söylüyorlar. Yani hem haklıyım hem de mağduriyetim sürecekmiş. Tabii ki bu kabul edilemez. Her şeyden önce ayıp. 4 hattım vardı Vodafone'da. Yeni yıl ile birlikte vedalaşacağım. Tabii ki hakkımı da tüketici hakem heyetinde aramaya devam edeceğim. Vodafone haklı olduğunu belirttiği müşterisinin sorununu bile çözemeyen ya da çözmeyen bir şirketmiş bunu görmüş oldum.

  • Vodafone Temsilcisi25 Aralık 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 25.12.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi23 Aralık 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön