30 Ağustos 2013 #1985370

Vodafone Dönüş Yapmıyor!

Vodafone'a yaklaşık 10 gün önce 554570*** hattımla ilgili bir bildirimde bulundum. Bu hattımın borcu ödenmediği için yasal sürece girdiğini öğrendim. Konu ile ilgili Vodafone'a dönüş yaptım. Konunun doğru olduğunu ama avukat atanmadığını kaydımın alındığını söylediler. Bekledim iki gün dönen olmadı. Tekrar aradım ikinci kez kayıt aldılar gene dönen olmadı.


Tekrar aradım bu sefer acil adı altında kayıt aldılar ve kesin dönüş yapılacağını belirttiler. Aradan gene 1 haftaya yakın süre geçti aramadılar. Benim dosyam yasal takipte 75 TL olan borcum zaten bana bilgi verilmeden avukata gönderildi ve en asgari avukatlık ücreti ödeyeceğim artı avukat atanmadığı içinde şu an işleyen faiz çabası.

Tarık 67 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Şikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,Kurumsal Müşteri Hizmetleri tarafından hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Tarık03 Eylül 2013

    2 haftaya yakın suredır cevap alamdım...ne dıyebılırımkı bunlar hakkında...

  • Vodafone Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön