01 Mayıs 2013 #1773675

Vodafone Dönüş Yapmadılar!

Vodafone'dan almış olduğum arızalı kampanyalı ürün için müşteri hizmetlerini arayıp kayıt bıraktığım halde kayıtım olmadığını şikayetime cevap verildiği ibaresi düşmüş, bu kesinlikle doğru olmayıp müşterilerine bozuk ürün sattıkları için kendilerini kınıyorum, müşteri hizmetleri hiçbir konuya hakim değil kaydımı yine aldılar dönüş yapmadılar.

Vehbi 83 Okunma

Cevaplar

  • Vehbi01 Mayıs 2013

    TELESERVISIN SAMSUNGA BAKMADIGINI BILE BILMEYIP BURAYA YORUM YAZABILIYORSUNUZ, SAMSUNG SIZE BOZUK TELEFONLARI VERIYOR SIZDE BUNU MUSTERILERINIZE SATIYORSUNUZ, SERVISLERIN YALAN SOYLEDIGINI ISPATA HAZIRIM BILIRKISI RAPORUM VAR, ARAMAYA BILE TENEZZUR ETMIYORSUNUZ..

  • Vodafone Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Kampanya kapsamında Vodafone Cep Merkezleri tarafından yapılan cihaz satışı ile ilgili olarak (onarım, kontrol, garanti kapsamı gibi) satış sonrası her türlü teknik destek ve garanti şartları gibi konularda cihazın garanti belgesi üzerinde yazan teknik servisiniz (Genpa, KVK, Teleservice, Başarı gibi) ile görüşmeniz gerekmektedir. Buna ek olarak Teleservice firmasına ulaşabileceğiniz irtibat bilgileri ekteki linkte yeralmaktadır. http://www.teleservice.com.tr/iletisim.asp Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön