28 Ocak 2014 #2261521

Vodafone Dondurduğum Hatta Aylarca Fatura Ödetti!

Vodafone 8 hat aldım faturalı 8.ayda. Bu faturaları 1 sn bile kullanmadan iptal ettirmek istedim. Müşteri hizmetleri iptal ettirmeyin, fakat donduralım size fatura çıkmasın dedi. Fatura çıkmayacaksa tamam dondurun dedim fakat 1100 tl'ye yakın 3 ay fatura çıkardılar ve iptal ettiğim 10.aydan sonra bile 2 ay daha fatura ödedim.


Aynı zamanda ödemiş olduğum Vodafone bayisine başka borcum var mı hepsi ödensin dedim ve bana başka borç gözükmüyor dediler. Bugün ise İlhan Duman hukuk bürosundan mesaj geldi ödenmemiş borçlarınız var diye.


Soruyorum Vodafone size 1 sn bile kullanmadığım hatlara ve iptal ettirdiğim hatlara nasıl olur da fatura çıkarırsın? Bu ülkede GSM şirketlerine karşı hakkımızı arayacak kimse yok mu?

Mesut 90 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi10 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 05.02.2014-05.02.2014-09.02.2014 tarihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi28 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön