04 Şubat 2014 #2275999

Vodafone Dolaşıma Kapalı Olduğu Halde Yurt Dışı İnternet Faturası Geldi!

Bildirime konu olan 555662**** numaralı telefon hattım yurt dışı dolaşıma kapalıdır ve yurt içinde 20 TL'lik "internet içermeyen" pakete dahildir.


Yurt dışında olduğum Ekim ayı ve faturayı ödemediğimden dolayı telefonumun kapalı olduğu Kasım-aralık aylarında 70 TL ve 41 TL'lik iki fatura geldi.


Dolaşıma kapalı olduğu ve faturadan dolayı hattım kapalı olduğu halde telefon nasıl internete girer diye yaptığım çağrı merkezi aramaları ve 06.12.2013 tarihinde gönderdiğim faksa sadece faturada yanlışlık yoktur şeklinde sms geldi. Detaylı açıklama yapılmadı. Şikayetçiyim Vodafone'dan.

Nahit 40 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi12 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 2014-02-10 13:58:20 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla,

  • Nahit10 Şubat 2014

    henüz tarafıma bir dönüş olmadı.

  • Vodafone Temsilcisi04 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön