15 Ocak 2015

Vodafone Devreden Süper 500 Tarifesini İptal Edemiyorum!

Devreden süper 500 tarifesi üyesiyim ancak Vodafone'un sürekli sabit paket fiyatı artırması ve çekim kalitesizliği nedeni ile hattımı taşıma kararı verdim ancak müşteri hizmetleri ilgili paketi iptal edemeyeceklerini ve paketin taşıma işlemine kadar yenileneceğini ve istersem ücret ödeyerek kontörlü hatta geçmem gerektiğini söylediler.


Tarifeye bir mesaj ile ücretsiz geçerken niye istediğimde iptal edemiyorum ve neden kontörlü hat ve ücret ödemem gerekli bu konuda acil çözüm bekliyorum zira bu yasaya aykırı bir uygulama.

Mehmet 385 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet27 Ocak 2015

  Zaten sorunda hat iptalinin 17.01 2014 De yapılmış olması zira ben 14.01.2014 tarihinde paketimin güncellenmemesini istedim ama siz zorla güncelleme yaptınız... Sonuç olarak Vodafone gerçekten kendine yakıştığı gibi davrandı müşteri haklılığa ve çözüm odaklı değil, sadece ve sadece kendi çıkarlarına uyduğu gibi davrandı yani şaşırtmadı.

 • Mehmet27 Ocak 2015

  VODAFONE gerçekten kendine yakıştığı gibi davrandı müşteri haklılığa ve çözüm odaklı değil , sadece ve sadece kendi çıkarlarına uyduğu gibi davrandı yani şaşırtmadı..

 • Vodafone Temsilcisi27 Ocak 2015

  Değerli Abonemiz, Sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden , hattınıza ait yapılan kontrollerde inceleme sağlanmış olup, 17.01.2015 tarihli hattınızın iptal olduğu görülmektedir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Mehmet16 Ocak 2015

  Vodafone çözüm yerine paketi güncelleme yoluna gitti bir gün için 52 TL ücret talep edilecek sonra kurumsal boy boy reklamları TV de izleyebliyorsunuz... Hiç yakışık almayan bir uygulama... Bu konuda yasanın verdiği tüm hakları sonuna kadar kullanacağımdan Vodafone yetkilileri bilginiz olsun.

 • Vodafone Temsilcisi15 Ocak 2015

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön