23 Nisan 2013 #1759054

Vodafone Devlet Dairesi Gibi Çalışıyor!

408 lira gelen faturama itirazıma istinaden Vodafone inceleme başlattı. 1 ay içerisinde incelemesini tamamladı. Bu süreçte herhangi bir kısıtlama vb yaşamadım. Şikayetim sonuçlandığı gibi de gidip tutarı yatırdım. Bu gün vodafone bana faturamı geç ödedim muamelesi yapıyor ve bürokrasi yaşatıyor. Bu yüzden cihaz kampanyasından faydalanamıyorum. 408 lirayı da bayi hatası yüzünden ödedim. Üstüne 1 ay bekledim. bu süreçte müşteri hizmetleri herhangi bir sorun olmayacağını kısıtlama yaşamayacağımı ve olumsuz bir şey olmayacağını belirttiler. Bu gün tam tersi oluyor. Vodafone da bir denilen diğerini tutmuyor.

Cem 43 Okunma

Cevaplar

  • Cem24 Nisan 2013

    Abone merkezi dakikam bitmesi sonucu mevcut paketinizin datasını mesajını kullanın yeni paket tanımlayalım bununda dakikalarını kullanırsınız dedi 408 lira fatura geldi. Bu faturanın %80 i yeni tanımlanan paketin dakikalarını aştığım için buna tamam ama kalan %20 lik kesimde data ve mesaj kaynaklı bir fatura da söz konusu. Vodafone a durumu söylediğimde beni haksız buldu. Faturamın büyük bir bölümünü dakika aştığım için geldiğini söyledi mesaj ve datadan kaynaklanan fazlalığı söylediğimde ise çok bir şey değil denildi. Vodafone için çok bir şey değil denilen meblağ 1 kuruş dahi olsa geri istiyorum.

  • Cem23 Nisan 2013

    yaklaşık 16 kere mailleşmişiz 16 tane problemimin çözülmediği mail var posta kutumda hangisinden bahsediyorsunuz ?

  • Vodafone Temsilcisi23 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 23.04.2013 tarihinde mail adresinize gönderim yapıldığını belirtmek isteriz.Mail account unuzda yer alan spam ve junk mail bölümlerini kontrol etmenizi öneririz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön