12 Aralık 2013

Vodafone Devir İşlemini Hala Tamamlamadı!

Bir tanıdığımın olan hattı kendi üstüme aldım ama ne hikmettir ki Ankara Elvankent'teki cep şubesi bir türlü işlemi gerçekleştiremedi (3 defa başvurdum ve kimlik fotokopisi bıraktım ) ve bana yanıtları ''bizle alakası yok ana merkezden kaynaklanıyor bununla ilgili çok sıkıntı yaşıyoruz'' oldu.

Bende müşteri hizmetlerini aradım onlar da sorunun cep merkezinden kaynaklandığını söyledi. Bunun üzerine Ankara Sincan'daki cep merkezine gittim durumu anlattım ve 04.12.2013 tarihinde bir kimlik fotokopisi de oraya bıraktım.

11.12.2013'u oldu hala hattımın işlemi yapılmadı üstüne bir de kimi arasam ''numaranız bu tür aramalara kapalıdır lütfen müşteri hizmetlerini arayınız'' diyor. Buna müşteri hizmetleri de dahil.

Tunahan 96 Okunma

Cevaplar

 • Tunahan12 Nisan 2014

  hiç bi kurumda kendimi bu kadar değersiz bi müşteri olarak hissetmemiştim.

 • Tunahan22 Aralık 2013

  22.12.2013 cep merkezlerinin yolunu aşınladım resmen hala bi mantıklı cevap veren yok ankara elvankent özşeker şubesi

 • Tunahan20 Aralık 2013

  hala açılmadı hattım bu kadar da olmaz ne arayan var ne soran nede ilğilenen cep merkezi zaten kendi havasında yüzümüze baktıkları yok yarın gelın sonra bı daha ugrayın sıstem arızalı oyalayın bakalım.

 • Vodafone Temsilcisi20 Aralık 2013

  Değerli Abonemiz, Şikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 16.12.2013 - 18.12.2013 ve 20.12.2013 tarihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Tunahan18 Aralık 2013

  sorunumla ilğili hala ne arayan oldu nede mantıklı bi çözüm üreten

 • Tunahan13 Aralık 2013

  sıkıntı o işte arıyorum siz cep merkezinin cep merkezide sizin üstünüze atıyor suçu

 • Vodafone Temsilcisi12 Aralık 2013

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön