27 Nisan 2013 #1767441

Vodafone Devir İşleminde Sistem Arızası!

5 yıldır vodafone kullanıcısıyım. hattımı amcam ile almıştım ve onun üzerine kaydı yaptırmıştık. şimdi devir işlemi ücretsiz oldu fakat vodafone bayileri sürekli sistemsel arıza olduğunu söylüyorlar, hep daha son gelmem gerektiğini söylüyorlar. bir haftadır uğraşıyorum 9. oldu vodafone'a gittim hala sistemsel sorun varmış. ne zaman düzelir haber verseler bari o zaman gideyim.

Turgay 44 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, hizmet kalitesi kapsamında uyarı yaplabilmesi için Vodafone Cep Merkezi'ne ait ticari ünvan bilgisini iletebilirsiniz. Devir işleminin şahsen müracat ile gerçekleşen işlem olması sebebiyle farklı Vodafone Cep Merkezleri'nden tekrar denemenizi öneririz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi28 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön