10 Eylül 2013 #2003212

Vodafone Devir İşlemi İçin Para İstiyor!

4 senedir kullandığım açık hattımı kendi üzerime almak için Aksaray - Vodafone merkez bayisine gittim ve ücretin 55 lira olduğunu söylediler. Yeni hat alsam bu kadar ücreti yok. Gereğinin yapılmasını istiyorum.

Yusuf 75 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi26 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Devir işlemi için 15,68 TL işlem sırasında alınmaktadır. Bu alınan bedel devir ücreti sonucunda doğan ruhsatname ücreti karşılığı alınmaktadır. Devir ücreti tüm vergiler dahil 8 TL olarak hattınızda yüklü TL miktarından çekilecektir. Faturalı hatlarda İlk tesis ÖİV ve ruhsatname ücretine denk gelen 54,68 TL 12 taksit ile faturalı hata yansıyacak oluo, devir ücreti için alınacak tüm vergiler dahil 8 TL faturaya ayrıca yansıtılmaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi10 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön