13 Haziran 2014

Vodafone Derdimi Anlatamıyorum!

Saygıdeğer Vodafone yöneticisi sanırım size izah edemiyorum.1. Bahsi geçen firmaya kesinlikle aramayla ulaşılmıyor.2. 3 yaşındaki çocuk 5 aşamalı şifreyi nasıl uyguluyor? Koca bir yalan! 3 kontörüm olmadan nasıl oyun alabiliyorum?4. Kontör yüklemeyeceğim. Başarı mobile oyunların parasını nasıl almayı düşünüyor. Hattımın kapanmasından sonra başka bir şirketten hat çıkaracağım. Adıma açtığım 4 hattımı da aynı şekilde kapatacağım. 5. Bu sadece benim şikayetçi olduğum bir konu değil. Bu kadar aboneyi nasıl mağdur edilebiliyor. Firmanın prestiji açısından 6 tüketici mahkemesine başvurdum.

Semsettin 466 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi16 Haziran 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 16.06.2014 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi13 Haziran 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön