18 Aralık 2014

Vodafone Defalarca Gelen SMS'ler

Dün sabah telefonuma gelen SMS le başlayan SMS tekrarlama durumu 36 saattir devam ediyor. Kimden gelirse gelsin aynı mesajlar gece gündüz onlarca defa, yüzlerce defa geliyor. Müşteri hizmetlerini aradığımda hepsi de telefon ayarlarınızı güncelliyoruz kaydınızı oluşturuyoruz, bizimle görüşmeniz bitince telefonunuzu kapatıp açın diyorlar ama çözüm olmuyor.


Telefonunuzu başka bir telefona takın, sim kartınızı çıkarıp takın, telefonunuzu serviste yazılımını yeniden yükleyin gibi isteklerde bulunuyorlar yine çözüm olmuyor. Aynı durumu Ekim ayının sonunda da yaşamıştım ve 10 gün sürmüştü. Vodafone'dan şikayetçiyim.

Sezgin 1.190 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi23 Aralık 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 2014-12-23 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi18 Aralık 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön